W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Automaty

Kliknij w obrazek, aby przejść do szczegółów.
Automat do gorących napojów z kawą Nescafe
Automaty vendingowy do sprzedaży przekąsek i napojów
automat samosprzedający zimne napoje w puszkach i butelkach DixiNarco
Gorące napoje
Automaty z jedzeniem Automaty do zimnych napoi

Firma Pol-Vending jest operatorem vendingowym, zapewniamy instalację automatów  wiodących europejskich producentów: N&W Global Vending, Rhea Vendors, Saeco, Omnimatic. Inwestujemy wyłącznie w nowe automaty, które nabywane są bezpośrednio od producentów, dostawa automatów do klienta w miejsce instalacji następuje w terminie 7-14 dni licząc od dnia złożenia zamówienia. Umożliwiamy klientom wybór wśród wielu różnych modeli automatów samo sprzedających, oferujemy urządzenia o estetycznym wyglądzie, każde urządzenie przed instalacją jest konfigurowane pod potrzeby naszych klientów. Oferta firmy Pol-Vending jest podzielona na trzy podstawowe segmenty:

  • ekspresy vendingowe do gorących napojów na kawę ziarnistą oraz instant
  • automaty samosprzedające artykuły żywnościowe oraz napoje zimne
  • automaty samosprzedające do napojów zimnych w puszkach i butelkach
Parametry i możliwości instalowanych automatów zależne są od danej lokalizacji i ilości osób, które potencjalnie mogą korzystać z zainstalowanych urządzeń, posiadamy w stałej ofercie biurowe ekspresy ciśnieniowe oraz instant. Dla dużych firm i instytucji polecamy wolno stojące maszyny vendingowe, które ustawione obok siebie tworzą ścianę vendingową z pełnym asortymentem napojów i produktów żywnościowych. „Ściany vendingowe” oferowane przez firmę Pol-Vending sprawdzą się idealnie na stołówkach pracowniczych w aneksach kuchennych, kantynach, wszędzie tam, gdzie potrzebny jest szybki dostęp do szerokiego asortymentu napojów i przekąsek. Wszystkie oferowane urządzenia z katalogu Pol-Vending posiadają certyfikaty bezpieczeństwa Unii Europejskiej. Zapewniamy montaż oraz pełną obsługę i serwis zainstalowanych automatów.

Automaty – dlaczego warto?


Automaty to znakomity sposób na uczynienie swojego biura, zakładu pracy bardziej komfortowego. Oferowane przez nas automaty sprzedające znakomicie sprawdzą się w różnego rodzaju stołówkach, kantynach pracowniczych, jak również placówkach publicznych – wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zaopatrzenie w postaci produktów spożywczych. Umieszczenie maszyny wolnostojącej czy ściany vendingowej nie wymaga dużej ilości przestrzeni. Wszystkie dostępne w naszej ofercie warianty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z nich było łatwe i komfortowe. Jednocześnie, są one estetyczne i łatwo komponują się z każdym wnętrzem.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.


* Oferta urządzeń vendingowych na stronie www Pol-Vending ma charakter informacyjny, szczegółową ofertę tworzymy indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem miejsca eksploatacji maszyny vendingowej.