W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Automaty vendingowe z przekąskami – Wrocław | Automaty vendingowe Pol-Vending.pl

Trudno się skupić, jeśli pracę nad ważnym projektem przerywa nam burczenie w brzuchu, a deadline nie pozwala wybrać się na lunch. W takiej sytuacji ratunkiem dla pracującego na szybkich obrotach mózgu jest przekąska, którą można zasilić wewnętrzne baterie bez odrywania wzroku od komputera. Niektórzy z nas mają w pracy specjalną szufladę na przekąski – takie rozwiązanie sprzyja jednak częstemu podjadaniu. Znacznie zdrowszą opcją jest krótki spacer do automatu z jedzeniem, który zajmuje niewiele czasu, a przy tym znacząco poprawia nastrój i efektywność. Automaty vendingowe z przekąskami to oferta skierowana do klientów zamieszkujących Wrocław i Dolny Śląsk. 

Maszyna vendingowa z jedzeniem – dla kogo?


Maszyna sprzedająca z przekąskami sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występuje zapotrzebowanie na słone i słodkie przekąski oraz kanapki. Jeśli chodzi o Wrocław, są to nie tylko biura, lecz również zakłady produkcyjne, szkoły, uczelnie, szpitale, urzędy i inne obiekty użyteczności publicznej. Zapotrzebowanie na automat z jedzeniem występuje wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z kolejkami – stanowi on urozmaicenie dla oczekujących klientów i pacjentów. Wrocław to miejsce, w którym prowadzisz działalność? Zapytaj o bezpłatną wycenę i zwiększ atrakcyjność swojego biznesu!

Jakie automaty z jedzeniem oferujemy?


Automat sprzedający z jedzeniem można w pełni dopasować do indywidualnych potrzeb. Wrocław to lokalizacja, z której najczęściej otrzymujemy zamówienia na automaty z jedzeniem. Nasi klienci wiedzą, że mogą wybierać spośród szerokiej oferty produktów, takich jak słone i słodkie przekąski czy kanapki. Maszyny są wyposażone w energooszczędne i wydajne chłodziarki, które zapewniają świeżość przekąsek. Oferujemy również automaty vendingowe z przekąskami 2w1, które oprócz jedzenia możemy wyposażyć w zimne napoje. Wrocław to główny obszar naszej działalności, lecz klienci spoza Dolnego Śląska mogą skorzystać z naszej oferty  poprzez sieć partnerów handlowych zrzeszonych w Polskiej Grupie Vendingowej Sp. z o.o.

Automat vendingowy z jedzeniem Wrocław – dlaczego warto?


Zastanawiasz się, czy automat vendingowy z jedzeniem sprawdzi się w Twojej firmie we Wrocławiu? Zapytaj o testową eksploatację automatów i sprawdź największe zalety naszych maszyn. 


Maszyna vendingowa z jedzeniem, Wrocławzalety:


  • szybki sposób na zaspokojenie nagłego głodu,

  • możliwość zakupu przekąski bez wychodzenia z budynku,

  • elastyczne formy płatności (gotówkowe i elektroniczne),

  • łatwa obsługa, która nie wymaga zatrudniania dodatkowego pracownika,

  • energooszczędna chłodziarka zapewniająca świeżość produktów,

  • możliwość nabycia automatów 2w1 – na przekąski i napoje,

  • różnorodna oferta w jednym automacie (słodkie i słone przekąski, kanapki).

  • dostęp 24/7 – idealna opcja dla firm pracujących w systemie zmianowym.


Pol-Vending oferuje coś więcej niż profesjonalne automaty sprzedające z przekąskami. Wrocław i Dolny Śląsk to obszary, które mogą skorzystać z pełnej oferty naszej firmy – obejmuje ona zarówno sprzedaż, jak i instalację i serwisowanie maszyn oraz regularne uzupełnianie brakujących produktów. Aby ułatwić naszym klientom korzystanie z automatów vendingowych z jedzeniem, zapewniamy kompleksową obsługę obejmującą szeroki zakres usług.