W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Wynajem automatów vendingowych
 

Prawie każdy człowiek spożywa napoje po za domem, w takich miejscach jak praca, szkoła, na zakupach, lub w podróży, często jest to kawa. Firma Pol-Vending wychodzi naprzeciw tym potrzebom oferując wysokiej jakości gorące napoje z automatów vendingowych. Automaty z gorącymi napojami z serii Stop&Go przygotowują kawę na bazie naturalnej kawy ziarnistej oraz kawy rozpuszczalnej.

Największy kawomat z kawą Stop&Go wydaje, aż 24 różne napoje gorące w tym dwa rodzaje kawy: kawa ziarnista oraz instant dodatkowo czekoladę, herbatę oraz opcjonalnie zupę.

Szczególnie polecamy wybrane gatunki kawy:

 • Kawa ziarnista Stop&Go espresso – ziarna wypalane na ciemno brązowy kolor, bardzo aromatyczna, mocna i wyrazista w smaku
 • Kawa ziarnista Stop&Go Crema – kawa ziarnista premium, przygotowana do ekspresów ciśnieniowych, kawa o idealnie zbalansowanym smaku i aromacie, kremowa piana podkreśli kawę latte, doskonała z mlekiem oraz jako cappuccino
 • Kawa instant Stop&Go – kawa arabica 100%, rozpuszczalna, liofilizowana, bardzo dobry smak potwierdzony przez tysiące konsumentów
 • Kawa ziarnista Lavazza – najlepsza oferta dla miłośników prawdziwego, włoskiego espresso z maszyn vendingowych. W ofercie kilka gatunków kawy Lavazza.
 • Kawa instant Nescafe – napoje gorące od Nestle to profesjonalna oferta dla biur, firm i szkół. Skierowana w miejsca, w których szybko i z przyjemnością możemy napić się kawy.

Automat do gorących napojów można ustawiać w zestawy z innymi maszynami. Ściana automatów Stop&Go
Zimne napoje


Samosprzedających automat do napojów to doskonały i szybki sposób na zaspokojenie pragnienia, szczególnie w czasie upałów i gorących dni. Napoje wydawane przez maszyny samo sprzedające firmy Pol-Vending są zawsze doskonale schłodzone, gdyż każdy automat wyposażony jest w chłodziarkę, która schładza puszki i butelki z napojami do temperatury ok. 6-10 stopni C.

 

Zimne napoje spożywamy każdego dnia, dlatego w automatach Pol-Vending oferujemy do wyboru ponad 200 różnych smaków i gatunków zimnych napojów.

 

Zimne napoje w automatach sprzedających Pol-Vending:

• wody mineralne - gazowane oraz niegazowane

• napoje energetyczne

• napoje owocowe

• soki naturalne

• napoje izotoniczne

• zimne herbaty

• napoje Pepsi w pełnym asortymencie

• Coca Cola

 

Napoje wydawane są w butelkach szklanych, puszkach aluminiowych lub butelkach plastikowych w pojemnościach od 0,2l do 0,5l. Asortyment i standard opakowania napojów w danym automacie jest dostosowany do potrzeb naszych klientów.

 

Największy automat sprzedający do zimnych napojów wydaje ponad 60 różnych napojów w różnych smakach.

Automaty samo sprzedające Pol-Vending przyjmują wszystkie formy płatności: bilon, banknoty, karty bankomatowe Visa, Master Card.


Najlepiej w zestawie. Ściana automatów Stop&Go
Przekąski


Automaty sprzedające przekąski i automaty sprzedające zimne napoje z serii Stop&Go to w pełni zautomatyzowane punkty sprzedaży artykułów spożywczych oraz zimnych napojów. Zapewniamy różnorodny asortyment przekąsek, napojów i produktów spożywczych: batony, kanapki, kabanosy, kabanosy w bułce, błyskawiczne dania obiadowe, rogale, wody mineralne, soki, napoje izotoniczne i energetyczne, napoje gazowane Pepsi, Cola. Przekąski i napoje w automatach Stop&Go są przechowywane w odpowiedniej temperaturze, automaty są wyposażone w energooszczędne systemy chłodzenia. Pracownicy serwisu Pol-Vending uzupełniają maszyny 2-3 razy w tygodniu, lub częściej w miejscach o szczególnym natężeniu ruchu. Automaty sprzedające przekąski przyjmują płatności w bilonie (od 10 gr do 5zł) oraz wydają resztę, przyjmują bilon, współpracują z elektronicznymi systemami płatności oraz kartami Visa/MasterCard.

Automaty przekąskowe z serii Stop&Go mogą stać jako automaty wolno stojące lub w zestawie z innymi maszynami.

Najlepiej w zestawie. Ściana automatów Stop&Go

Ekspresy do kawy


 

Oferujemy szeroką gamę ekspresów na kawę ziarnistą oraz instant dla firm oraz instytucji, zapewniamy serwis oraz dostawy produktów do zainstalowanych urządzeń. Dbamy o jakość kawy i dobre praktyki higieniczne, w ekspresach montujemy profesjonalne filtry wody, ściśle przestrzegamy receptur firmowych, aby każda filiżanka kawy smakowała wyjątkowo. Ekspresy z oferty Pol-Vending zapewniają całą paletę napojów: espresso, espresso z mlekiem, kawa duża czarna, kawa duża z mlekiem, kawa latte, cappuccino, czekolada, herbata. Najnowsze modele naszych ekspresów posiadają dotykowe ekrany wyboru, są wyposażone w młynki do kawy ziarnistej oraz dodatkowo w lodówki na świeże, naturalne mleko jako dodatek do kawy. Nasze ekspresy biurowe mogą stać samodzielnie na własnej podstawie lub mogą zostać ustawione na blatach lub szafkach znajdujących się w miejscu instalacji ekspresu.

Proponujemy dwie formy współpracy w zakresie ekspresów biurowych:

 

 • dzierżawa ekspresu biurowego – dostarczamy i instalujemy u klienta ekspres gotowy do pracy, a następnie dostarczamy surowce i produkty do dzierżawionego ekspresu. Klient we własnym zakresie uzupełnia produkty w ekspresie
 • ekspres biurowy w systemie vending - dostarczamy i instalujemy u Klienta ekspres gotowy do pracy, a następnie zapewniamy kompleksową obsługę i serwis ekspresu w okresie współpracy – rozliczenie następuje na podstawie ilości wydanych porcji z ekspresu

Szczególnie polecamy:

 

 • ekspresy biurowe z kawą ziarnistą Lavazza
 • ekspresy biurowe z kawą ziarnistą Stop&Go
 • duże ekspresy biurowe na kawę ziarnistą ze spieniaczem mleka oraz lodówką
 • ekspresy z kawą w kapsułach - Lavazza Blue

Oferujemy również ekspresy biurowe z kawą instant:

 

 • ekspresy z kawą instant Nescafe
 • ekspresy z kawą instant Stop&Go

Zamów ekspres vendingowy na kawę ziarnistą do testu, oferta na tel 881 912 829

Ekspres Nivona

Dystrybutory wody


Dystrybutory wody Stop&Go zapewniają krystaliczną, czystą wodę przez 24godziny na dobę. W dystrybutorach wody Stop&Go zamontowana jest trójstopniowa stacja filtrów, które zapewniają optymalną czystość wody z zachowaniem większości minerałów niezbędnych do życia. Zapewniamy okresową wymianę filtrów oraz kompletną sanityzację urządzeń.

 

Nasze dystrybutory dostarczają wodę gorącą oraz zimną, opcjonalnie zimną gazowaną. Dystrybutory wody Stop&Go ułatwiają pracę w każdym biurze, firmie lub instytucji. Dzięki zastosowaniu dystrybutorów filtrujących można wyeliminować czajniki oraz plastikowe butle z wodą

 

dystrybutor Kalix


Oferta handlowa


Pol-vending to firma z wieloletnimi tradycjami, zajmująca się wynajmem automatów vendingowych. Zapotrzebowanie na tego rodzaju wyposażenie stale rośnie. Coraz częściej powstają również punkty całodobowe, wypełnione automatami vendingowymi z przekąskami i napojami, gdzie przez 24 godziny na dobę można wyposażyć się w różnego rodzaju produkty.


Wynajem automatów vendingowych - Pol-Vending


Korzystając z usług naszej firmy, masz do dyspozycji różnego rodzaju automaty vendingowe pod wynajem, cechujące się wysoką jakością, starannym wykończeniem i intuicyjną obsługą. Oferujemy szeroki przekrój samoobsługowych maszyn, od automatów z gorącymi i zimnymi napojami, przez te z przekąskami, po dystrybutory wody. Wszystkie automaty vendingowe łączy atrakcyjna cena wynajmu oraz nowoczesność. Są łatwe w obsłudze i umożliwiają komfortową płatność na różne sposoby – nie tylko gotówką, ale również kartą, zbliżeniowo. Cena wynajmu automatów vendingowych zależy od rozbudowania, wariantu – wolnostojące lub w ścianie i pojemności.


Automaty vendingowe – wynajem


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, szczegółowo opisaną poniżej. W trosce o zadowolenie naszych klientów, udostępniamy do ich dyspozycji szereg komfortowych rozwiązań, które sprawdzą się zarówno w lokalach usługowych, jak i placówkach publicznych, jak szkoły czy przychodnie.