W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Automaty ze zdrową żywnością

PRZEDSTAWIAMY PROGRAM ZDROWA ŻYWNOŚĆ - ZDROWE PRZEKĄSKI I NAPOJE W AUTOMATACH STOP&GO NATURAL.

 

W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na zdrowe artykuły spożywcze najwyższej jakości opracowaliśmy Program Zdrowa Żywność. Wszystkie napoje i przekąski serwowane z automatów vendingowych Stop&Go Natural w Programie Zdrowa Żywność zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem zapewnienia optymalnych składników odżywczych i posiadają certyfikaty poświadczające ich jakość.Szczególną uwagę poświęciliśmy serii produktów o zwiększonej zawartości minerałów i witamin, wspierających styl życia fitness. Wraz z naszymi zaufanymi producentami i dostawcami dokładamy nieustających starań, aby nasi klienci otrzymywali coraz bogatszą ofertę na zdrowe zbilansowane napoje i przekąski.


Automaty ze zdrową żywnością – innowacja na rynku maszyn vendingowych


Maszyny vendingowe kojarzą się przede wszystkim z szybkimi, niekoniecznie zdrowymi przekąskami. Chcemy przełamać ten schemat, oferując naszym klientom automaty ze zdrową żywnością pod wynajem. To innowacyjne rozwiązanie, na które stale rośnie zapotrzebowanie z uwagi na rosnącą świadomość żywieniową.


Nasze automaty ze zdrową żywnością umożliwiają zaoferowanie odwiedzającym szerokiego przekroju przekąsek, sycących i zdrowych. Komfort jest stosowania wynika z przemyślanego, intuicyjnego designu i kilku opcji płatności. Nasz automat, podobnie jak inne dostępne w ofercie, jest nowoczesny i łatwo wpasowuje się w różne wnętrza. Przechowywane mogą być w nim zarówno suche przekąski, jak i te o krótkiej dacie przydatności. Warto uzupełnić tę maszynę, dołączając do niej automat z ciepłymi i zimnymi napojami.


 

 

NATURALNE, ZDROWE PRODUKTY Z AUTOMATÓW VENDINGOWYCH STOP&GO NATURAL

 

W automatach Stop&Go Natural zawsze znajdziesz zdrowe i smaczne produkty codziennie dostarczane przez serwis Pol-Vending.


Zestaw automatów vendingowych Stop&Go NATURAL.