W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Automaty ze zdrową żywnością

PRZEDSTAWIAMY PROGRAM ZDROWA ŻYWNOŚĆ - ZDROWE PRZEKĄSKI I NAPOJE W AUTOMATACH STOP&GO NATURAL.

 

W odpowiedzi na coraz większe zapotrzebowanie na zdrowe artykuły spożywcze najwyższej jakości opracowaliśmy Program Zdrowa Żywność. Wszystkie napoje i przekąski serwowane z automatów vendingowych Stop&Go Natural w Programie Zdrowa Żywność zostały starannie wyselekcjonowane pod kątem zapewnienia optymalnych składników odżywczych i posiadają certyfikaty poświadczające ich jakość.

Szczególną uwagę poświęciliśmy serii produktów o zwiększonej zawartości minerałów i witamin, wspierających styl życia fitness. Wraz z naszymi zaufanymi producentami i dostawcami dokładamy nieustających starań, aby nasi klienci otrzymywali coraz bogatszą ofertę na zdrowe zbilansowane napoje i przekąski.


Automaty ze zdrową żywnością – innowacja na rynku maszyn vendingowych


Maszyny vendingowe kojarzą się przede wszystkim z szybkimi, niekoniecznie zdrowymi przekąskami. Chcemy przełamać ten schemat, oferując naszym klientom automaty ze zdrową żywnością pod wynajem. To innowacyjne rozwiązanie, na które stale rośnie zapotrzebowanie z uwagi na rosnącą świadomość żywieniową.


Nasze automaty ze zdrową żywnością umożliwiają zaoferowanie odwiedzającym szerokiego przekroju sycących i zdrowych przekąsek. Komfort stosowania wynika z przemyślanego, intuicyjnego designu i kilku opcji płatności. Nasz automat, podobnie jak inne dostępne w ofercie, jest nowoczesny i łatwo wpasowuje się w różne wnętrza. Przechowywane mogą być w nim zarówno suche przekąski, jak i te o krótkiej dacie przydatności. Warto uzupełnić tę maszynę, dołączając do niej automat z ciepłymi i zimnymi napojami.


 

 

NATURALNE, ZDROWE PRODUKTY Z AUTOMATÓW VENDINGOWYCH STOP&GO NATURAL

 

W automatach Stop&Go Natural zawsze znajdziesz zdrowe i smaczne produkty codziennie dostarczane przez serwis Pol-Vending. Automat ze zdrową żywnością dla firm i szkół to rewolucja na rynku maszyn vendingowych!


Automaty ze zdrową żywnością dla szkół


Maszyny vendingowe nie cieszą się zbyt dużą popularnością wśród rodziców i nauczycieli. Pragniemy przełamać ten schemat, oferując automaty ze zdrową żywnością dla szkół, które są atrakcyjne dla uczniów i wyposażone w zdrowe przekąski. W trosce o zbilansowaną dietę dzieci i młodzieży wprowadziliśmy do naszej oferty maszyny zawierające starannie wyselekcjonowane przekąski i napoje, które nie zawierają sztucznych barwników, soli i zbędnych dodatków. Skład przekąsek opiera się na ziarnach i owocach, a w napojach owocowych występują wyłącznie naturalne cukry.


Maszyny ze zdrową żywnością dla szkół mogą zawierać m.in.:

 • naturalne wody mineralne,
 • soki naturalne 100% i soki naturalne tłoczone,
 • soki z kawałkami owoców,
 • owocowe napoje mleczne,
 • musy owocowe,
 • chipsy owocowe i warzywne,
 • mieszanki bakalii i orzechów,
 • wafle ryżowe,
 • ciastka orkiszowe i owsiane,
 • łuskane pestki słonecznika,
 • suszone owoce,
 • batoniki wieloziarniste i owocowe.

Każdy automat ze zdrową żywnością dla szkół wpisuje się w trend nauki o zdrowym odżywianiu. Zdrowe przekąski to sposób na zapobieganie otyłości, wsparcie koncentracji i poprawę samopoczucia u najmłodszych. Maszyna ze zdrową żywnością dla szkół zawiera przekąski i napoje, które są smaczne, sycące i pozbawione składników mających negatywny wpływ na zdrowie dzieci i młodzieży.

Maszyny ze zdrową żywnością dla firm


Badacze z Wielkiej Brytanii i Niemiec przeanalizowali wpływ cukru na nastrój u ponad 1300 osób i wykazali, że w ciągu godziny od spożycia słodyczy dochodzi do spadku koncentracji i wzrostu zmęczenia. Odbija się to niestety na efektach pracy, gdyż niska koncentracja nie sprzyja wypełnianiu obowiązków. Jeśli szukasz sposobu, by poprawić koncentrację swoich pracowników, sprawdź nasze automaty ze zdrową żywnością dla firm – stały dostęp do maszyny ze zdrowymi przekąskami i napojami pomoże rozprawić się z podjadaniem słodyczy w trakcie pracy.


Maszyna ze zdrową żywnością dla firm może zawierać kawę ziarnistą, kawę zbożową, a nawet czekoladowe napoje o obniżonej zawartości cukru. Oprócz tego automaty vendingowe ze zdrową żywnością możemy wyposażyć w szeroki wybór przekąsek i napojów, takich jak chipsy owocowe, chrupki kukurydziane, batony musli, ciastka owsiane, orzechy i mieszanki owocowe, wody mineralne, soki owocowe i wiele innych.

Zestaw automatów vendingowych Stop&Go NATURAL.