W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Automaty vendingowe z kanapkami – Wrocław | Automaty vendingowe Pol-Vending.pl

Głodny pracownik to mało wydajny pracownik. Choć w każdej firmie standardowo obowiązują dwie przerwy na lunch, nie wszyscy pracownicy z nich korzystają. Może się również zdarzyć, że ktoś zapomni wziąć śniadanie z domu lub pracę nad ważnym projektem przerwie burczenie w brzuchu. Warto przygotować się na taką sytuację, zapewniając pracownikom stały dostęp do przekąsek. Automaty vendingowe z kanapkami to rozwiązanie dla klientów zamieszkujących Wrocław i Dolny Śląsk. Klienci spoza tego obszaru mogą skorzystać z naszej oferty  poprzez sieć partnerów handlowych zrzeszonych w Polskiej Grupie Vendingowej Sp. z o.o.

Automaty z kanapkami – nie tylko dla firm


Choć na automaty sprzedające kanapki najczęściej decydują się właśnie firmy, Wrocław jest miastem, w którym instalujemy maszyny także poza biurami. Zapotrzebowanie na świeże kanapki występuje między innymi w szkołach, szpitalach i na uczelniach wyższych. Maszyna vendingowa do kanapek to rozwiązanie najczęściej wybierane do tych lokalizacji we Wrocławiu, w których nie znajdują się kafeterie oferujące sprzedaż przekąsek. W takiej sytuacji pracownicy i studenci muszą często wychodzić poza teren budynku, by kupić świeżą kanapkę. Automaty z kanapkami rozwiązują ten problem, a tym samym pozwalają zaoszczędzić sporo czas i lepiej zagospodarować krótką przerwę.

Jak dbamy o świeżość produktów?


Nasze automaty sprzedające z kanapkami są wyposażone w energooszczędne i wydajne chłodziarki, które zapewniają produktom świeżość. Kanapki to żywność z krótką datą ważności, dlatego dbamy o regularne dostawy i uzupełnianie brakujących produktów. Jeśli chcesz sprawdzić, jak działają nasze automaty do kanapek, zapytaj o testową eksploatację maszyn vendingowych. Oferta jest dostępna dla klientów zamieszkujących Wrocław i Dolny Śląsk. 

Automaty sprzedające kanapki Wrocław – dlaczego warto?


Coraz więcej osób zwraca uwagę na spożywanie posiłków w regularnych odstępach czasu. Automaty sprzedające do kanapek sprzyjają zachowaniu zdrowej rutyny, a także zwiększają atrakcyjność lokalizacji. Wrocław to miejsce, w którym prowadzisz biznes? Zadbaj o potrzeby swoich pracowników i klientów, wybierając wysokiej jakości automat vendingowy z kanapkami!


Automaty z kanapkami, Wrocławzalety:


  • dostęp 24/7 – świetna opcja dla firm pracujących w systemie zmianowym,

  • energooszczędna chłodziarka sprawia, że kanapki są świeże i smaczne,

  • elastyczne formy płatności, zarówno gotówkowe, jak i elektroniczne,

  • dostępne również automaty 2w1: na kanapki i napoje,

  • łatwa obsługa i eksploatacja,

  • możliwość zakupu kanapki bez wychodzenia z budynku,

  • szybki sposób na zaspokojenie głodu,

  • oferta produktowa dopasowana do indywidualnych potrzeb,

  • różnorodna oferta w jednym automacie (także opcje wegetariańskie).


Zapewniamy również instalację, serwis i regularne uzupełnianie produktów – Pol-Vending to najlepsza jakość i kompleksowa oferta. Jeśli chcesz wprowadzić automat na kanapki do swojej firmy lub szkoły, zapytaj o bezpłatną wycenę i poznaj wszystkie dostępne opcje!