W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Firma vendingowa Pol-Vending - poznaj nas

O firmie P-VPol-Vending Wrocław – automaty sprzedające, serwis i obsługa automatów sprzedających

Firma vendingowa | P-V


Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jako firma z wieloletnimi tradycjami, stawiająca przede wszystkim na jakość i dobre relacje z klientami, chcemy przybliżyć Ci naszą historię, a także politykę, z którą w zgodzie funkcjonuje firma. Od początku naszej działalności stawiamy na innowacyjność rozwiązań w połączeniu z najwyższą jakością usług. Efekt? Unikalna oferta, uwzględniająca maszyny vendingowe z żywnością i napojami zimnymi oraz ciepłymi w najwyższym standardzie. Oferujemy wynajem automatów, które mogą okazać się niezwykle istotnym i funkcjonalnym elementem aranżacji.

Misja i cel działania firmy P-V
Świadczenie profesjonalnych usług vendingowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku Naszym celem w najbliższych latach jest rozwój vendingowych systemów dystrybucji napojów i produktów spożywczych, które będą zaspokajały potrzeby żywieniowe ludzi w sferze aktywności człowieka po za domem.

Historia firmy
Firma Pol-Vending została założona we Wrocławiu w 1997 roku. Początki działalności to oferta automatów sprzedających do gorących napojów, w kolejnych latach spółka rozszerza gamę urządzeń o automaty vendingowe do zimnych napojów, przekąsek. Od roku 2008 Pol-Vending jest partnerem PGV Sp. z o.o. na Dolnym Śląsku.

Zakres działalności
P-V prowadzi działalność w branży automatów sprzedających w segmencie B2B. Oferujemy instalację automatów samosprzedających do napojów gorących i zimnych oraz do produktów spożywczych. Zapewniamy kompleksowy serwis i uzupełnianie automatów vendingowych w produkty, oferujemy również dzierżawę ekspresów do kawy.

Obszar działania
Podstawowa działalność spółki koncentruje się na operowaniu siecią firmowych automatów sprzedających we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Oferta P-V dostępna jest również na terenie Polski poprzez sieć partnerów handlowych zrzeszonych w Polskiej Grupie Vendingowej Sp. z o.o.

Ludzie, którzy tworzą P-V
Zespół P-V liczy 20 osób, zdecydowana większość załogi to osoby z kilkuletnią praktyką w branży vendingowej. Zaangażowanie w pracę, wysoka kultura organizacyjna oraz specjalistyczne szkolenia sprawiają, że zespół P-V gwarantuje swoim klientom profesjonalne rozwiązania vendingowe

Zarząd
Zarząd P-V Sp. z o. o.  jest dwu osobowy, w niezmienionym składzie od 1997 roku
Jacek Królak – Prezes Zarządu
Iwona Nowacka – Wiceprezes Zarządu
Od 2000 w Sp. z o. o. stosowane jest zarządzanie zgodnie z normą ISO 9001

Vending - P-V


Firma vendingowa P-V to firma z tradycjami, już od ponad dwóch dekad świadczy usługi z zakresu wynajmu i dystrybucji maszyn vendingowych. Nasze automaty to innowacyjne urządzenia, zaprojektowane z myślą o użytkowniku – a więc w taki sposób, aby korzystanie z nich było jak najbardziej intuicyjne i komfortowe. Cena naszych maszyn zależy od typu, wielkości i poziomu zaawansowania.

Masz wątpliwości co do doboru maszyny? Chętnie poradzimy Ci w tej kwestii. Nasi konsultanci udzielą Ci informacji na temat szczegółowej specyfikacji automatów vendingowych. Korzystając z naszych usług, nie musisz decydować się na zakup i samodzielne zaopatrzanie maszyny. Wystarczy, że wybierzesz komfortowy i atrakcyjny cenowo vending w ramach wynajmu. Jedyne, czego potrzebujesz, to przestrzeń pod maszynę – my zajmiemy się resztą. Zróżnicowana oferta automatów z żywnością i napojami sprawia, że każdy znajdzie u nas co dla siebie.