W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

O firmie | Automaty vendingowe Pol-Vending.pl

O firmie Pol-VendingPol-Vending Wrocław – automaty sprzedające, serwis i obsługa automatów sprzedających

Misja i cel działania firmy Pol-Vending
Świadczenie profesjonalnych usług vendingowych we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku Naszym celem w najbliższych latach jest rozwój vendingowych systemów dystrybucji napojów i produktów spożywczych, które będą zaspokajały potrzeby żywieniowe ludzi w sferze aktywności człowieka po za domem.

Historia firmy
Firma Pol-Vending została założona we Wrocławiu w 1997 roku. Początki działalności to oferta automatów sprzedających do gorących napojów, w kolejnych latach spółka rozszerza gamę urządzeń o automaty vendingowe do zimnych napojów, przekąsek. Od roku 2008 Pol-Vending jest partnerem PGV Sp. z o.o. na Dolnym Śląsku.

Zakres działalności
Pol-Vending prowadzi działalność w branży automatów sprzedających w segmencie B2B. Oferujemy instalację automatów samosprzedających do napojów gorących i zimnych oraz do produktów spożywczych. Zapewniamy kompleksowy serwis i uzupełnianie automatów vendingowych w produkty, oferujemy również dzierżawę ekspresów do kawy.

Obszar działania
Podstawowa działalność spółki koncentruje się na operowaniu siecią firmowych automatów sprzedających we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Oferta Pol-Vending dostępna jest również na terenie Polski poprzez sieć partnerów handlowych zrzeszonych w Polskiej Grupie Vendingowej Sp. z o.o.

Ludzie, którzy tworzą Pol-Vending
Zespół Pol-Vending liczy 20 osób, zdecydowana większość załogi to osoby z kilkuletnią praktyką w branży vendingowej. Zaangażowanie w pracę, wysoka kultura organizacyjna oraz specjalistyczne szkolenia sprawiają, że zespół Pol-Vending gwarantuje swoim klientom profesjonalne rozwiązania vendingowe

Zarząd
Zarząd Pol-Vending jest dwu osobowy, w niezmienionym składzie od 1997 roku
Jacek Królak – Prezes Zarządu
Iwona Kostuch – Wiceprezes Zarządu
Od 2000 w spółce Pol-Vending stosowane jest zarządzanie zgodnie z normą ISO 9001