W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Jakość | Automaty vendingowe Pol-Vending.pl

Polityka jakości firmy P-V

Napoje gorące z automatów, zimne napoje z automatów Wrocław
NAPOJE I PRODUKTY SPOŻYWCZE – wszystkie kawowe specjały i pozostałe napoje dostępne w ekspresach Pol-Vending tworzone są według ściśle określonej receptury, surowce i produkty spożywcze pochodzą od uznanych i sprawdzonych dostawców, spełniają normy PZH, HACCP.
Kawa z automatu, herbata z automatu, czekolada z automatu
CZYSTA WODA – aby uzyskać dobry i wyrazisty smak kawy potrzebna jest czysta woda, dlatego do naszych ekspresów kawowych montujemy trójstopniową stację filtrów wody.
Serwis i obsługa automatów sprzedających – kawomaty czynne 24h
SERWIS AUTOMATÓW VENDINGOWYCH – doświadczony i wyszkolony zespół serwisu Pol-Vending zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę automatów vendingowych: w przypadku awarii automatu vendingowego, usterki zgłaszane do godz 09.00 dnia roboczego usuwane są w tym samym dniu, usterki zgłoszone po godz 09.00 usuwane w następnym dniu roboczym.
rozwiązania vendingowe, vending dla firm i instytucji, automaty vendingowe
PARTNERSTWO W BIZNESIE – firma Pol-Vending elastycznie reaguje na zmieniające się realia, dla każdego klienta zapewniamy indywidualne rozwiązania vendingowe, oferujemy obsługę vendingową korporacji i klientów sieciowych, również małe biura i średnie firmy znajdą w Pol-Vending usługi vendingowe dopasowane do swoich potrzeb.
Automaty vendingowe, dystrybutory napojów
AUTOMATY VENDINGOWE – spółka Pol-Vending zapewnia instalację nowoczesnych, niezawodnych i estetycznych automatów samosprzedających najlepszych europejskich marek, wszystkie automaty wyposażone są w inteligentne systemy płatności gotówkowej z wydawaniem reszty z opcją płatności elektronicznych za pomocą kart lub kluczy chipowych.
Dystrybutory napojów i przekąsek, możliwość wyboru napoju lub przekąski
MOŻLIWOŚĆ WYBORU – każdy klient może wybrać swoją ulubioną kawę lub przekąskę. Z automatów Pol-Vending dostępny jest wybór z ponad stu różnych napojów i przekąsek znanych i cenionych marek, min Nescafe, Lavazza, Tchibo, Pepsi, Tarczyn, Winiary, Maggi, Frito Lay, 7days, KitKat, Lion, Mars, Snickers. Pol-Vending gwarantuje możliwość zmiany asortymentu w trakcie trwania współpracy.