W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Automaty vendingowe z gorącymi napojami – Wrocław | Automaty vendingowe Pol-Vending.pl

Przywykliśmy do tego, że gorące napoje można kupić nie tylko w kawiarni, lecz również w automacie. Automat do kawy to już standard wielu miejsc – Wrocław jest tylko jednym z miast, w których znajdziemy setki takich maszyn na każdym kroku: w biurach, szpitalach, szkołach wyższych, urzędach, hotelach czy supermarketach. Automaty vendingowe do kawy sprawiają, że gorące napoje stają się bardziej dostępne. Wrocław to główny obszar działania Pol-Vending – dostarczamy najwyższej jakości automaty vendingowe z gorącymi napojami klientom, którzy stawiają na jakość i wygodę użytkowania. Obsługujemy Wrocław i Dolny Śląsk, lecz oferta Pol-Vending dostępna jest również dla klientów z pozostałych części Polski poprzez sieć partnerów handlowych zrzeszonych w Polskiej Grupie Vendingowej Sp. z o.o.

Jakie maszyny do gorących napojów obejmuje nasza oferta?


Automaty do kawy dla klientów zamieszkujących Wrocław to zróżnicowane produkty, które można w pełni dopasować do indywidualnych potrzeb. Nasz największy automat vendingowy do kawy oferuje aż 24 gorące napoje, w tym 2-3 gatunki kawy w jednym urządzeniu! Wrocław jest miastem, w którym prowadzisz firmę? Zadbaj o komfort swoich pracowników i klientów, wybierając profesjonalną maszynę do kawy!


Automaty vendingowe z gorącymi napojami to:


 • ciśnieniowe ekspresy vendingowe na kawę ziarnistą, która jest mielona, a następnie zaparzana pod ciśnieniem,

 • automaty samosprzedające instant, które przygotowują kubek kawy w 20-30 sekund,

 • automaty vendingowe z gorącymi napojami 2w1, które oferują zarówno kawę ziarnistą, jak i kawę instant,

 • ekspresy biurowe typu Table Top (TT), które zajmują niewiele miejsca i świetnie sprawdzają się w biurach.

Jakie marki maszyn do kawy oferujemy?


Nasze maszyny do kawy, które oferujemy klientom z Wrocławia i Dolnego Śląska, to automaty od najlepszych producentów na rynku, takich jak NESCAFÉ, Lavazza czy Stop&Go. Wiele z nich oprócz różnych rodzajów kawy oferuje też inne napoje, takie jak herbata czy gorąca czekolada. Chętnie doradzimy wybór najlepszego urządzenia na podstawie takich informacji, jak rodzaj preferowanych napojów gorących, miejsce instalacji automatu (np. biuro, szpital) oraz przewidywana liczba osób korzystających z maszyny w ciągu dnia.

Automaty do kawy Wrocław – dlaczego warto?


Maszyna do gorących napojów, Wrocławzalety:


 • wysokiej jakości kawa dostępna 24/7,

 • łatwa obsługa, bez konieczności zatrudniania dodatkowego pracownika,

 • elastyczne formy płatności (bilon od 10 gr do 5 zł, wydawanie reszty, płatności elektroniczne),

 • oszczędność czasu – można wypić kawę na miejscu, bez wychodzenia z budynku,

 • krótki czas oczekiwania na gorący napój (w przypadku kawy instant ok. 20-30 sekund),

 • możliwość dopasowana automatu do indywidualnych potrzeb,

 • zwiększenie atrakcyjności lokalizacji.


Każda maszyna do kawy jest przez nas instalowana we Wrocławiu lub innym mieście w województwie dolnośląskim. Zapewniamy również kompleksowy serwis i uzupełnianie automatów vendingowych. Oferujemy także dzierżawę ekspresów do kawy. Zamów bezpłatną wycenę i dołącz do zadowolonych użytkowników automatów vendingowych z gorącymi napojami!