W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Automaty do gorących napoi

Automat Nescafe do gorących napojów model Aurora
Lavazza Blue – ekspres vendingowy, kawa Lavazza w kapsułach
Automat z kawą, automat z napojami gorącymi
Ekspresy vendingowe do gorących napojów wydają w standardowej wersji wersji 12 różnych gorących napojów, w największym kawomacie z oferty Pol-Vending dostępne są 24 napoje gorące w tym dwa, a nawet trzy gatunki kawy w jednym urządzeniu.

Automaty samosprzedające gorące napoje zostały podzielone na cztery podstawowe segmenty:

 • ciśnieniowe ekspresy vendingowe do gorących napojów na kawę ziarnistą, gdzie napoje są przygotowywane na bazie kawy ziarnistej, która jest mielona, a następnie zaparzana pod ciśnieniem
 • automaty samosprzedające instant – w tych automatach napoje kawowe tworzone są na bazie kawy instant, największą zaletą automatów instant jest wydajność i szybkość pracy (czas oczekiwania na kubek kawy wynosi tylko ok. 20 - 30 sekund)
 • maszyny vendingowe do gorących napojów „dwa w jednym”, czyli kawa ziarnista + kawa instant dostępna z jednego urządzenia– opcjonalnie również kawa z kapsuł Lavazza Blue,
 • ekspresy biurowe typu „table top” - ekspresy TT są dedykowane do biura, zajmują niewiele miejsca, mogą stać na blacie w aneksie kuchennym lub mogą mieć samodzielną podstawę, polecamy całą gamę ekspresów firmy Saeco oraz Rhea Vendors

Automaty vendingowe do kawy – dlaczego warto?


Maszyna do kawy to inwestycja w komfort pracowników i klientów. Automaty vendingowe do kawy od lat cieszą się zainteresowaniem wśród osób przebywających poza domem, które mają ochotę na kubek aromatycznej kawy. To najprostszy sposób na chwilę relaksu podczas czekania w kolejce czy przerwy od pracy.

Zalety automatów do kawy:
 • dostęp do wysokiej jakości kawy 24/7,
 • elastyczne formy płatności,
 • wsparcie w tworzeniu pozytywnego wizerunku danej lokalizacji,
 • łatwa obsługa i eksploatacja,
 • regularne uzupełnianie i serwisowanie,
 • oszczędność czasu dzięki możliwości wypicia pysznej kawy bez wychodzenia z budynku,
 • krótki czas oczekiwania na kawę,
 • możliwość dopasowania rodzaju kawy do własnych potrzeb.

Maszyna do kawy – idealna nie tylko do biura


Z sondażu przeprowadzonego w 2022 roku przez Centrum Badawczo-Rozwojowe Biostat wynika, że 65,1% Polaków pije 1-2 filiżanki kawy dziennie, a 30,8% uczestników sondażu sięga po nią aż 3-4 razy w ciągu dnia. Kawa jest popularnym napojem w Polsce, a wiele osób nie wyobraża sobie poranka bez małej czarnej. Warto więc wyjść naprzeciw potrzebom pracowników, klientów, studentów i pacjentów, decydując się na wysokiej jakości automat vendingowy do kawy. Taką maszynę można postawić w dowolnym miejscu: firmie, biurze, zakładzie produkcyjnym, szpitalu, urzędzie, sklepie, obiekcie sportowym, hotelu czy na uczelni. Automaty do kawy świetnie sprawdzają się we wszelkiego rodzaju poczekalniach i miejscach pracy. To prosty sposób na uprzyjemnienie przerwy lub czasu oczekiwania na wizytę w urzędzie, u fryzjera czy u lekarza.

Jaki automat do kawy wybrać?


Wybór maszyny do kawy zależy od indywidualnych potrzeb użytkowników. Wygodną opcją jest automat do kawy 2w1, który zadowoli zarówno miłośników kawy ziarnistej, jak i rozpuszczalnej czy kapsułkowej. Nasza oferta jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ostateczny wybór maszyny vendingowej następuje po zapoznaniu się z potrzebami klienta. Wszystkie kawomaty wolno stojące firmy Pol-vending przyjmują bilon od 10 gr do 5 zł oraz wydają resztę, opcjonalnie przyjmują płatności elektroniczne(system kluczy lub kart chipowych). Firma Pol-Vending zapewnia bezpłatne testy automatów do gorących napojów dla firm i instytucji w promieniu 50 km od siedziby firmy Pol-Vending. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty.