W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Automaty vendingowe z zimnymi napojami – Wrocław | Automaty vendingowe Pol-Vending.pl

Po zimne napoje sięgamy nie tylko podczas upałów – zapotrzebowanie na nie występuje o każdej porze roku. Maszyna z zimnymi napojami jest więc jednym z najpopularniejszych produktów wybieranych przez naszych klientów z Wrocławia. W trosce o indywidualne potrzeby oferujemy szeroki wybór automatów vendingowych z zimnymi napojami, które można wyposażyć w dowolne produkty.

Jakie automaty z zimnymi napojami oferujemy?


Oferta Pol-Vending obejmuje profesjonalne automaty vendingowe z zimnymi napojami. Wrocław jest obszarem, z którego otrzymujemy najwięcej zamówień, lecz obsługujemy również pozostałe miasta województwa dolnośląskiego. Nasze automaty na napoje są przystosowane do sprzedaży zimnych napojów w puszkach o pojemności 0,33 l oraz w butelkach 0,5 l. Każdy automat z zimnymi napojami jest wyposażony w chłodziarkę, dlatego produkty mają stałą temperaturę 6-10°C – nawet podczas najbardziej upalnych dni! Wrocław jest miastem, w którym prowadzisz biznes? Zadbaj o potrzeby swoich pracowników, klientów, studentów lub pacjentów, wybierając wysokiej jakości automat do napojówmożemy go wyposażyć m.in. w całą rodzinę napojów Pepsi, wodę mineralną, soki naturalne, napoje energetyczne czy napoje izotoniczne. 

Gdzie sprawdzi się maszyna na napoje?


Automaty sprzedające napoje sprawdzą się tak naprawdę w każdym miejscu. Wrocław jest lokalizacją, w której znajduje się dużo biur, szpitali, gabinetów lekarskich, urzędów, szkół, zakładów pracy, obiektów sportowych i obiektów użyteczności publicznej. Automat na napoje możesz postawić wszędzie tam, gdzie każdego dnia przebywa sporo osób. Wrocław i województwo dolnośląskie to główne obszary naszej działalności. Nasza oferta dostępna jest również dla klientów z pozostałych części Polski – poprzez sieć partnerów handlowych zrzeszonych w Polskiej Grupie Vendingowej Sp. z o.o.

Automat na napoje Wrocław – dlaczego warto?


Zastanawiasz się, czy maszyna do napojów to dobra inwestycja? Wrocław jest lokalizacją, z której każdego dnia napływają do nas nowe zamówienia na automaty vendingowe. To właśnie maszyny na zimne napoje cieszą się największym zainteresowaniem – i to o każdej porze roku!


Maszyna na napoje, Wrocławzalety:


  • łatwa obsługa, która nie wymaga zatrudniania dodatkowego pracownika,

  • dostęp przez całą dobę – idealna opcja dla firm pracujących w systemie zmianowym,

  • różnorodna oferta w jednym automacie – m.in. napoje gazowane, woda mineralna, soki owocowe, napoje izotoniczne, napoje energetyczne,

  • oszczędność czasu – wszystkie napoje można kupić bez wychodzenia z budynku,

  • elastyczne formy płatności – płatności gotówkowe i elektroniczne,

  • profesjonalny serwis – instalujemy automaty, kontrolujemy ich stan techniczny oraz regularnie uzupełniamy brakujące napoje.


Automaty vendingowe z zimnymi napojami zwiększają prestiż lokalizacji i zaspokajają podstawowe potrzeby klientów, pracowników, pacjentów oraz uczniów. Określ swoje potrzeby i zamów bezpłatną wycenęstworzymy indywidualną ofertę dopasowaną do miejsca, w którym ma stanąć maszyna na napoje, oraz przybliżonej liczby osób, które będą korzystały z urządzenia.