W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Automaty do zimnych napoi

automat na napoje zimneOferujemy profesjonalne automaty do sprzedaży zimnych napojów w puszkach o pojemności 0,33l oraz w butelkach 0,5l. Automaty samosprzedające do zimnych napojów są wyposażone w chłodziarki, dzięki czemu napoje są schłodzone nawet w najbardziej gorące dni – temperatura napojów wynosi ok. 6-10°C. Do dyspozycji klientów oddajemy serię maszyn puszkowych, w których można zakupić całą rodzinę napojów Pepsi oraz inne napoje zimne, takie jak: woda mineralna, soki naturalne, napoje izotoniczne oraz napoje energetyczne. Automaty z zimnymi napojami to nowoczesne urządzenia, które wkomponują się w wystrój każdej firmy i biura.
Wszystkie automaty z zimnymi napojami przyjmują polski bilon od 10 gr do 5 zł oraz wydają resztę, automaty mogą współpracować z systemem kluczy i kart chipowych. Maszyna na napoje zwiększa atrakcyjność przestrzeni i jest jasnym sygnałem, że zależy Ci na wygodzie pracowników, klientów, uczniów czy studentów. Profesjonalny automat do napojów z szeroką ofertą produktów to inwestycja w komfort użytkowników i prestiż budynku.

Maszyny do napojów – jak działają?


Oferowane przez nas maszyny do napojów sprawdzą się w najróżniejszych miejscach, takich jak: biura, zakłady pracy, stołówki pracownicze, szkoły i uczelnie, baseny, urzędy, szpitale, zakłady produkcyjne czy obiekty użyteczności publicznej. Każda nasza maszyna na napoje jest nowoczesna i przystosowana do potrzeb współczesnego klienta dzięki zróżnicowanym metodom płatności i komfortowej, intuicyjnej obsłudze. Automaty do napojów zimnych znakomicie chłodzą, co sprawia, że napoje zawsze mają optymalną temperaturę. Wszystkie oferowane przez nas maszyny serwisujemy w razie ewentualnych usterek. Dbamy o to, by nie tylko działały bez zarzutów, ale również wspaniale się prezentowały.

Automaty na zimne napoje – dlaczego warto?


Zastanawiasz się, czy maszyna do napojów to rozwiązanie, które sprawdzi się w Twojej firmie lub szkole? Automaty sprzedające napoje są bardzo popularne wśród użytkowników, dlatego z pewnością staną się atrakcją szkolnego korytarza czy biurowej stołówki.

Zalety automatów na napoje:

 • Łatwy dostęp – obsługa automatu jest banalnie prosta i atrakcyjna dla użytkowników.
 • Oszczędność czasu – maszyna na napoje znajdująca się w firmie czy szkole umożliwia zakup produktów bez konieczności opuszczania budynku.
 • Różnorodna oferta – w jednym automacie można kupić wody mineralne, soki naturalne, napoje izotoniczne, napoje gazowane, napoje energetyczne i napoje owocowe.
 • Dostępność 24/7 – z automatu można skorzystać o dowolnej porze dnia, co jest szczególnie ważne podczas nadgodzin i nietypowych godzin pracy.
 • Wiele form płatności – automaty na napoje są wyposażone w inteligentne systemy płatności gotówkowej z wydawaniem reszty oraz opcję płatności elektronicznych za pomocą kart lub kluczy chipowych.
 • Profesjonalny serwis – zarządzamy automatami, kontrolujemy ich stan techniczny i na bieżąco uzupełniamy brakujące produkty.

Jak zamówić automat do napojów?


Aby zamówić nowoczesny automat na napoje, wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Można również wypełnić nasz formularz i podać najważniejsze informacje, takie jak:

 • rodzaj automatu do napojów,
 • miejsce instalacji maszyny,
 • przybliżoną liczbę osób dziennie korzystających z automatu,
 • dane kontaktowe,
 • ewentualne uwagi dodatkowe.
Do skorzystania z naszych usług zapraszamy zarówno właścicieli przedsiębiorstw prywatnych, jak również przedstawicieli sektora publicznego. Chętnie doradzimy w doborze maszyn, których zróżnicowane rodzaje dostępne są w naszym asortymencie.