W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Automaty z jedzeniem: kanapki, przekąski, słodycze

automat z jedzeniem
Vending Shop

Automaty samosprzedające przekąski to nieodzowne wyposażenie każdej firmy i instytucji, spółka Pol-Vending oferuje zautomatyzowane rozwiązanie cateringowe dla firm, biur i instytucji, w urządzeniach z oferty Pol-Vending dostępne są nie tylko przekąski, ale również napoje zimne, rogale, dania obiadowe instant, opcjonalnie również kanapki i inne produkty spożywcze.

Pol-Vending zapewnia swoim klientom wybór z kilku zróżnicowanych modeli maszyn z kanapkami i przekąskami, automaty samo sprzedające oferowane przez Pol-Vending posiadają duże witryny wystawowe, klienci mogą wybierać z szerokiego asortymentu produktów spożywczych. Najnowsze automaty z jedzeniem posiadają diodowe oświetlenie, dzięki czemu wszystkie produkty są dobrze widoczne.

Automaty z jedzeniem – rodzajeDbając o zadowolenie naszych klientów, oferujemy szeroki przekrój rozwiązań, umożliwiających dystrybucję kanapek. Automaty vendingowe do kanapek z oferty Pol-Vending wyposażone są w energooszczędne i wysoce wydajne chłodziarki. Wszystkie automaty z jedzeniem przyjmują płatności w bilonie od 10gr do 5zł oraz wydają resztę, współpracują z elektronicznymi systemami płatności. Firma Pol-Vending umożliwia testową eksploatację automatów vendingowych do sprzedaży przekąsek, zapytaj o możliwość testu w dziale handlowym Pol-Vending.

Automaty z jedzeniem - Rozwiązanie dla biur, firm i instytucji publicznych


W dzisiejszych czasach każda chwila jest na wagę złota. Wiele osób dysponuje ograniczonym czasem na spożycie posiłku, rezygnując z jego przyrządzenia na rzecz szybkich przekąsek. Tutaj na pomoc przychodzą automaty z jedzeniem, które umożliwiają szybkie zaspokojenie głodu bez konieczności poszukiwania sklepu. Gdy są one już zamknięte, skorzystanie z maszyny to często jedyna możliwość zdobycia posiłku. Komfort, jaki gwarantuje takie rozwiązanie sprawia, że w przestrzeni publicznej i różnego rodzaju zakładach usługowych pojawia się coraz więcej automatów z jedzeniem. Szczególne zapotrzebowanie na tego rodzaju maszyny można zaobserwować w placówkach pożytku publicznego, jak choćby szpitalach, gdzie skorzystanie z samoobsługowego rozwiązania to często jedyna opcja.

Wysokiej jakości automaty z jedzeniem, które mamy w swojej ofercie, poszerzają możliwości standardowej maszyny, przystosowanej do przechowywania produktów suchych. Za pomocą tych, które oferujemy, można dystrybuować również kanapki i inne wyroby z krótszym terminem do spożycia. Nasze automaty z kanapkami gwarantują właściwe warunki do przechowywania produktów o krótkiej dacie ważności. Umożliwia to między innymi system chłodzenia, który gwarantuje, że żywność jest świeża i smaczna.

Automaty z kanapkami – komfortowe w użyciu i praktyczne


Wybierając nasze automaty do kanapek, stawiasz na wysoką jakość i zadowolenie klienta. Wszystko dzięki intuicyjnej obsłudze, nowoczesnemu designowi i zróżnicowanym systemom płatności. Jeszcze do niedawna większość maszyn tego typu funkcjonowała w oparciu o gotówkę. Dziś wyposażone są w terminal, na którym można sfinalizować transakcję zbliżeniowo lub w sposób tradycyjny przy użyciu bilonu lub banknotów.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, zainteresowanych naszą ofertą, Chętnie doradzimy w kwestii doboru automatów i przedstawimy ich szczegółowe specyfikacje.Automaty z przekąskami Automaty sprzedające słodycze i przekąski