W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Wynajem automatów vendingowych




 

Wynajem automatów vendingowych

 

W ofercie Pol-Vending znajdziesz różnorodne maszyny vendingowe na wynajem, które świetnie sprawdzą się w biurze, szkole, zakładzie produkcyjnym, szpitalu czy obiekcie użyteczności publicznej. Oferujemy automaty vendingowe na gorące lub zimne napoje, automaty na przekąski, ekspresy do kawy i dystrybutory wody. Maszyny można ze sobą zestawiać, tworząc atrakcyjne ściany automatów z różnorodną ofertą.

Prawie każdy człowiek spożywa napoje poza domem, w pracy, szkole, na zakupach czy w podróży – a w wielu przypadkach jest to kawa.Firma Pol-Vending wychodzi naprzeciw tym potrzebom oferując wysokiej jakości gorące napoje z automatów vendingowych. Automaty z gorącymi napojami z serii Stop&Go przygotowują kawę na bazie naturalnej kawy ziarnistej oraz kawy rozpuszczalnej.

Największy kawomat z kawą Stop&Go wydaje, aż 24 różne napoje gorące w tym dwa rodzaje kawy: kawa ziarnista oraz instant. Dodatkowo można kupić w nim czekoladę, herbatę oraz opcjonalnie zupę.

Szczególnie polecamy wybrane gatunki kawy:

 • Kawa ziarnista Stop&Go espresso – ziarna wypalane na ciemnobrązowy kolor, bardzo aromatyczna, mocna i wyrazista w smaku
 • Kawa ziarnista Stop&Go Crema – kawa ziarnista premium, przygotowana do ekspresów ciśnieniowych, o idealnie zbalansowanym smaku i aromacie, doskonała z mlekiem oraz jako cappuccino
 • Kawa instant Stop&Go – kawa arabica 100%, rozpuszczalna, liofilizowana, bardzo dobry smak potwierdzony przez tysiące konsumentów
 • Kawa ziarnista Lavazza – najlepsza oferta dla miłośników prawdziwego, włoskiego espresso z maszyn vendingowych. W ofercie kilka gatunków kawy Lavazza.
 • Kawa instant Nescafe – napoje gorące od Nestle to profesjonalna oferta dla biur, firm i szkół. Przeznaczona do miejsc, w których szybko i z przyjemnością możemy napić się kawy.

Automat do gorących napojów można zestawiać z innymi maszynami. Przykładowa ściana automatów Stop&Go




Zimne napoje


Samosprzedający automat do napojów to doskonały i szybki sposób na zaspokojenie pragnienia, szczególnie w czasie upałów i gorących dni. Napoje wydawane przez maszyny samosprzedające firmy Pol-Vending są zawsze doskonale schłodzone, gdyż każdy automat wyposażony jest w chłodziarkę, która schładza puszki i butelki z napojami do temperatury ok. 6-10°C.

 

Zimne napoje spożywamy każdego dnia, dlatego w automatach Pol-Vending oferujemy do wyboru ponad 200 różnych smaków i rodzajów zimnych napojów.

 

Zimne napoje w automatach sprzedających Pol-Vending:

• wody mineralne - gazowane oraz niegazowane

• napoje energetyczne

• napoje owocowe

• soki naturalne

• napoje izotoniczne

• zimne herbaty

• napoje Pepsi w pełnym asortymencie

• Coca Cola

 

Automat vendingowy wydaje napoje w butelkach szklanych, puszkach aluminiowych lub butelkach plastikowych w pojemnościach od 0,2l do 0,5l. Asortyment i standard opakowania napojów w danym automacie jest dostosowany do potrzeb naszych klientów.

 

Największy automat sprzedający do zimnych napojów wydaje ponad 60 produktów w różnych smakach.

Automaty samosprzedające Pol-Vending przyjmują wszystkie formy płatności: bilon, banknoty, karty bankomatowe Visa, Master Card.


Najlepiej w zestawie. Ściana automatów Stop&Go




Przekąski


Automaty sprzedające przekąski i automaty sprzedające zimne napoje z serii Stop&Go to w pełni zautomatyzowane punkty sprzedaży artykułów spożywczych oraz zimnych napojów. Zapewniamy różnorodny asortyment przekąsek, napojów i produktów spożywczych: batony, kanapki, kabanosy, kabanosy w bułce, błyskawiczne dania obiadowe, rogale, wody mineralne, soki, napoje izotoniczne i energetyczne, napoje gazowane Pepsi, Cola. Przekąski i napoje w automatach Stop&Go są przechowywane w odpowiedniej temperaturze, automaty są wyposażone w energooszczędne systemy chłodzenia. Pracownicy serwisu Pol-Vending uzupełniają maszyny 2-3 razy w tygodniu, lub częściej w miejscach o szczególnym natężeniu ruchu. Automaty sprzedające przekąski przyjmują płatności w bilonie (od 10 gr do 5 zł) oraz wydają resztę, przyjmują bilon, współpracują z elektronicznymi systemami płatności oraz kartami Visa/MasterCard.

Automaty przekąskowe z serii Stop&Go mogą stać jako automaty wolno stojące lub w zestawie z innymi maszynami.

Najlepiej w zestawie. Ściana automatów Stop&Go





Ekspresy do kawy


 

Oferujemy szeroką gamę ekspresów na kawę ziarnistą oraz instant dla firm i instytucji, zapewniamy serwis oraz dostawy produktów do zainstalowanych urządzeń. Dbamy o jakość kawy i dobre praktyki higieniczne, w ekspresach montujemy profesjonalne filtry wody i ściśle przestrzegamy receptur firmowych, aby każda filiżanka kawy smakowała wyjątkowo. Ekspresy z oferty Pol-Vending zapewniają całą paletę napojów: espresso, espresso z mlekiem, kawa duża czarna, kawa duża z mlekiem, kawa latte, cappuccino, czekolada, herbata. Najnowsze modele naszych ekspresów posiadają dotykowe ekrany wyboru, są wyposażone w młynki do kawy ziarnistej oraz dodatkowo w lodówki na świeże, naturalne mleko jako dodatek do kawy. Nasze ekspresy biurowe mogą stać samodzielnie na własnej podstawie lub mogą zostać ustawione na blatach lub szafkach znajdujących się w miejscu instalacji ekspresu.

Proponujemy dwie formy współpracy w zakresie ekspresów biurowych:

 

 • dzierżawa ekspresu biurowego – dostarczamy i instalujemy u klienta ekspres gotowy do pracy, a następnie dostarczamy surowce i produkty do dzierżawionego ekspresu. Klient we własnym zakresie uzupełnia produkty w ekspresie
 • ekspres biurowy w systemie vending - dostarczamy i instalujemy u Klienta ekspres gotowy do pracy, a następnie zapewniamy kompleksową obsługę i serwis ekspresu w okresie współpracy – rozliczenie następuje na podstawie ilości wydanych porcji z ekspresu

Szczególnie polecamy:

 

 • ekspresy biurowe z kawą ziarnistą Lavazza
 • ekspresy biurowe z kawą ziarnistą Stop&Go
 • duże ekspresy biurowe na kawę ziarnistą ze spieniaczem mleka oraz lodówką
 • ekspresy z kawą w kapsułkach - Lavazza Blue

Oferujemy również ekspresy biurowe z kawą instant:

 

 • ekspresy z kawą instant Nescafe
 • ekspresy z kawą instant Stop&Go

Zamów ekspres vendingowy na kawę ziarnistą do testu, oferta na tel 881 912 829

Ekspres Nivona





Dystrybutory wody


Dystrybutory wody Stop&Go zapewniają krystalicznie czystą wodę przez 24 godziny na dobę. W dystrybutorach wody Stop&Go zamontowana jest trójstopniowa stacja filtrów, które zapewniają optymalną czystość wody z zachowaniem większości minerałów niezbędnych do życia. Zapewniamy okresową wymianę filtrów oraz kompletną sanityzację urządzeń.

 

Nasze dystrybutory dostarczają wodę gorącą oraz zimną, opcjonalnie zimną gazowaną. Dystrybutory wody Stop&Go ułatwiają pracę w każdym biurze, firmie lub instytucji. Dzięki zastosowaniu dystrybutorów filtrujących można wyeliminować czajniki oraz plastikowe butle z wodą

 

dystrybutor Kalix


Oferta handlowa


Pol-Vending to firma z wieloletnimi tradycjami, zajmująca się wynajmem automatów vendingowych. Zapotrzebowanie na tego rodzaju wyposażenie stale rośnie. Coraz częściej powstają również punkty całodobowe, wypełnione automatami vendingowymi z przekąskami i napojami, gdzie przez 24 godziny na dobę można wyposażyć się w różnego rodzaju produkty. Automat vendingowy na wynajem pozwala na zwiększenie atrakcyjności budynku w sposób jak najbardziej ekonomiczny – wynajem wiąże się z mniejszymi kosztami niż zakup maszyny.


Wynajem automatów vendingowych - Pol-Vending


Korzystając z usług naszej firmy, masz do dyspozycji różnego rodzaju automaty vendingowe pod wynajem, cechujące się wysoką jakością, starannym wykończeniem i intuicyjną obsługą. Oferujemy szeroki przekrój samoobsługowych maszyn, od automatów z gorącymi i zimnymi napojami, przez te z przekąskami, po dystrybutory wody. Wszystkie automaty vendingowe łączy atrakcyjna cena wynajmu oraz nowoczesność. Są łatwe w obsłudze i umożliwiają komfortową płatność na różne sposoby – nie tylko gotówką, ale również kartą, zbliżeniowo. Cena wynajmu automatów vendingowych zależy od rozbudowania, wariantu – wolnostojące lub w ścianie i pojemności.


Maszyna vendingowa - dlaczego warto?


Każdy automat Pol-Vending oferuje szeroki wybór napojów lub przekąsek, które można nabyć szybko, łatwo i wygodnie. Dzięki swojej uniwersalności maszyna vendingowa sprawdza się zarówno w szkole, jak i w biurze, urzędzie, centrum handlowym, szpitalu czy obiekcie sportowym.


Sprawdź, co możesz zyskać, decydując się na wynajem automatu vendingowego:


 • Zwiększenie atrakcyjności przestrzeni – użytkownicy chętnie korzystają z maszyn vendingowych, dlatego pojawienie się automatu w firmowej stołówce czy szkole zawsze wywołuje pozytywne emocje.
 • Komfort pracowników i klientów – dzięki automatowi Twoi pracownicy, klienci lub studenci zaoszczędzą sporo czasu, gdyż nie będą musieli opuszczać budynku, by kupić wodę, Pepsi albo przekąskę.
 • Dostępność 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu – nie musisz zatrudniać dodatkowej osoby do obsługi bufetu, kiedy wszystkie potrzebne produkty spożywcze można wygodnie nabyć w automacie (o dowolnej porze dnia!).
 • Różne formy płatności – każdy automat vendingowy jest wyposażony w inteligentne systemy płatności gotówkowej z wydawaniem reszty oraz opcję płatności elektronicznych za pomocą kart lub kluczy chipowych.
 • Profesjonalna obsługa i serwis – decydując się na wynajem naszych automatów vendingowych, możesz mieć pewność, że szybko usuniemy każdą usterkę i zadbamy o to, by w automacie nie zabrakło produktów.

Automaty vendingowe – ile kosztuje wynajem?


Tym, o co najczęściej pytają nasi klienci, jest koszt wynajmu maszyny. Ile kosztuje automat vendingowy? Cena wynajmu automatów vendingowych zależy od rozbudowania, wariantu – wolnostojące lub w ścianie – i pojemności. W związku z tym, że nasza oferta jest bardzo rozbudowana i obejmuje szeroki zakres automatów vendingowych, cenę wynajmu każdorazowo ustalamy z klientem.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, szczegółowo opisaną powyżej. W trosce o zadowolenie naszych klientów, udostępniamy do ich dyspozycji szereg komfortowych rozwiązań, które sprawdzą się zarówno w lokalach usługowych, jak i placówkach publicznych, jak szkoły czy przychodnie.