W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Oferta | Automaty vendingowe Pol-Vending.pl

Kawomaty z napojami, gorące napoje z automatów, kawa z automatu
Przekąski z automatów, batony z automatów, kanapki z automatów
Pepsi z automatów, zimne napoje z automatów, automat z napojami
Gorące napoje
Przekąski
Zimne napoje

Oferta napojów i przekąsek z automatów sprzedającychTempo życia w XXI wieku jest coraz szybsze, dlatego firma Pol-Vending oferuje automaty vendingowe, które umożliwiają  błyskawiczny dostęp do szerokiej gamy napojów i produktów spożywczych.

Udostępniamy kilkanaście różnych modeli modeli automatów sprzedających które instalujemy w miejscach uzgodnionym z administratorem danego obiektu.

Z firmowych automatów Pol-Vending umożliwiamy dostęp do ponad stu różnych napojów i  markowych produktów spożywczych.

Automaty samo sprzedające dzielą się na segmenty:
  • kawomaty do goracych napojów instant
  • ekspresy vendingowe na kawę ziarnistą
  • automaty sprzedające do napojów zimnych w puszkach i butelkach
  • automaty snakowe – czyli automaty do sprzedaży przekąsek słodkich i słonych oraz dań obiadowych instant, opcjonalnie również do kanapek
  • ściany vendingowe czyli zestawy automatów stojących obok siebie z pełnym asortymentem napojów i produktów
Oferta Pol-Vending kierowana jest do biur, firm i instytucji, automaty vendingowe zajmują mało miejsca, a jednocześnie spełniają funkcje baru, w którym można szybko kupić kubek kawy, a do tego rogalik. Firma. Pol-Vending umożliwia testy automatów samosprzedających, zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta.

Wszystkie automaty wolno stojące oferowane przez firmę Pol-Vending przyjmują płatności w polskim bilonie (od 10gr do 5zł) oraz wydają resztę. Automaty wolno stojące współpracują z elektronicznymi systemami płatności w postaci kluczy lub kart chipowych.

* Oferta napojów i produktów spożywczych na stronie www Pol-Vending ma charakter informacyjny, szczegółową ofertę tworzymy indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem potrzeb asortymentowych   oraz z uwzględnieniem ilości potencjalnych konsumentów korzystających z  urządzeń vendingowych.