W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Gorące Napoje - Oferta handlowa | Automaty vendingowe Pol-Vending.pl


Prawie każdy człowiek spożywa napoje po za domem, w takich miejscach jak praca, szkoła, na zakupach, lub w podróży często jest to kawa z automatu. Ludzie mają różne preferencje smakowe dlatego Pol-Vending zapewnia w firmowych ekspresach vendingowych pełną gamę napojów opartych na markowych produktach. Kawa, kawa z mlekiem, cappuccino, kawa late, herbata, czekolada, mleko, to podstawowe napoje dostępne w kawomatach Pol-Vending.

Oferujemy kawę z automatów i inne napoje na bazie markowych produktów, szczególnie polecamy:
  • Nestle – gama najlepszych napojów od Nestle: kawa Nescafe, herbata Nestea, czekolada Nesquik. Produkty firmy Nestle od lat kojarzone są z gwarancją dobrego smaku. Sprawdź jak smakuje Nescafe made in Pol-Vending!
  • Lavazza Blue lub Lavazza Crema Aroma – oferta dla miłośników prawdziwego, włoskiego espresso z maszyn vendingowych.
  • Tchibo – spróbuj kawy Cafe Slelect z automatów sprzedających, do wyboru kawy instant oraz najwyższej jakości kawa ziarnista od Tchibo.
  • Stop&Go – nowość czyli zestaw napojów gorących, których asortyment uzgadniamy wspólnie z klientem zyskując optymalne rozwiązania.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gorących napojów wydawanych z firmowych kawomatów Pol-Vending, jeśli chcesz zamówić automat do kawy i innych gorących napojów do testu skontaktuj się z działem obsługi klienta firmy Pol-Vending.