W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. dowiedz się więcej. ok

Automaty do zimnych napoi

automat na napoje zimneOferujemy profesjonalne automaty do sprzedaży zimnych napojów w puszkach o pojemności 0,33l oraz w butelkach 0,5l. Automaty samo sprzedające do zimnych napojów są wyposażone w chłodziarki, dzięki czemu napoje są schłodzone nawet w najbardziej gorące dni. Do dyspozycji klientów oddajemy serię maszyn puszkowych, w których klienci mogą zakupić cała rodzinę napojów Pepsi oraz inne napoje zimne, takie jak: woda mineralna, soki naturalne, napoje izotoniczne oraz napoje energetyczne. Automaty z zimnymi napojami to nowoczesne urządzenia, które wkomponują się w wystrój każdej firmy i biura.
Wszystkie automaty z zimnymi napojami przyjmują polski bilon od 10gr do 5zł oraz wydają resztę, automaty mogą współpracować z systemem kluczy i kart chipowych.

Maszyny do napojów – jak działają?


Oferowane przez nas maszyny do napojów sprawdzą się w najróżniejszych miejscach: biura, zakłady pracy, stołówki pracownicze, szkoły i uczelnie, baseny. Każda nasza maszyna na napoje jest nowoczesna i przystosowana do potrzeb współczesnego klienta dzięki zróżnicowanym metodom płatności i komfortowej, intuicyjnej obsłudze. Automaty do napojów zimnych znakomicie chłodzą, co sprawia, że napoje zawsze mają optymalną temperaturę. Wszystkie oferowane przez nas maszyny są przez nas serwisowane w razie ewentualnych usterek. Dbamy o to, by nie tylko działały bez zarzutów, ale również wspaniale się prezentowały.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług właścicieli przedsiębiorstw prywatnych, jak również przedstawicieli sektora publicznego. Chętnie doradzimy w doborze maszyny, których zróżnicowane rodzaje dostępne są w naszym asortymencie.